Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Cirkuliacinis siurblys Grundfos Alpha2 L 25 - 40 130

-30% Laikinai nėra Cirkuliacinis siurblys Grundfos Alpha2 L  25 - 40 130

Cirkuliacinis siurblys Grundfos Alpha2 L  25 - 40 130

GRUNDFOS ALPHA2 L
Nauja mažų A energijos klasės cirkuliacinių siurblių karta

ALPHA2 L leidžia pamiršti sudėtingus siurblių nustatymus.

ALPHA2 L yra universalus, patikimas ir daug kompaktiškesnis nei bet koks kitas rinkoje siūlomas A klasės cirkuliacinis siurblys.

Kompaktiška konstrukcija
Dėl išradingos konstrukcijos ALPHA2 L yra kompaktiškiausias „Grundfos“ cirkuliacinis siurblys. Kadangi elektronika yra sumontuota siurblio korpuse, siurblį galima sumontuoti ten, kur labai mažai vietos.

A klasė
Dėl unikalaus dažnio keitiklio, nuolatinio magneto variklio ir kompaktiško statoriaus, ALPHA2 L užima aukščiausią poziciją siurblių ekonomiškumo skalėje. ALPHA2 L suvartoja iki 80 % mažiau elektros energijos nei D klasės cirkuliaciniai siurbliai.

ALPHA kištukas
Labai gerai vertinamas ir populiarus ALPHA kištukas yra vienintelis rinkoje kištukas, prie kurio taip paprasta prijungti laidą.

Valdymas vienu mygtuku
Intuityvus valdymas vienu mygtuku leidžia paprastai nustatyti siurblį.

Techniniai duomenys
GamintojasGrundfos (Danija)
Įtampa230v
Maksimali temperatūra110
Maksimalus slėgis10 Bar
Pajungimo diametras25mm
Vandens kėlimo aukštis4 metrai
Galia5-22w

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nemokamo pristatymo galimybė

Nemokamas pristatymas perkantiems  daugiau

  • Prekės kodas: Alpha2 L 25 - 40 130
  • Prieinamumas: Laikinai nėra
  • 215.77€
  • 150.60€

Žymos: Cirkuliacinis siurblys Grundfos Alpha2 L 25 - 40 130 GRUNDFOS ALPHA2 L Nauja mažų A energijos klasės cirkuliacinių siurblių karta ALPHA2 L leidžia pamiršti sudėtingus siurblių nustatymus. ALPHA2 L yra universalus, patikimas ir daug kompaktiškesnis nei bet koks kitas rinkoje siūlomas A klasės cirkuliacinis siurblys. Kompaktiška konstrukcija Dėl išradingos konstrukcijos ALPHA2 L yra kompaktiškiausias „Grundfos“ cirkuliacinis siurblys. Kadangi elektronika yra sumontuota siurblio korpuse, siurblį galima sumontuoti ten, kur labai mažai vietos. A klasė Dėl unikalaus dažnio keitiklio, nuolatinio magneto variklio ir kompaktiško statoriaus, ALPHA2 L užima aukščiausią poziciją siurblių ekonomiškumo skalėje. ALPHA2 L suvartoja iki 80 % mažiau elektros energijos nei D klasės cirkuliaciniai siurbliai. ALPHA kištukas Labai gerai vertinamas ir populiarus ALPHA kištukas yra vienintelis rinkoje kištukas, prie kurio taip paprasta prijungti laidą. Valdymas vienu mygtuku Intuityvus valdymas vienu mygtuku leidžia paprastai nustatyti siurblį.