Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Kieto kuro katilas Atmos AC35S su avariniu aušinimu ir ištraukiamu ventiliatoriumi

-30% Kieto kuro katilas Atmos AC35S su avariniu aušinimu ir ištraukiamu ventiliatoriumi

Ekologiniai karšto vandens katilai ATMOS AC25S ir AC35S skirti nuosavų namų, kotedžų, vasarnamių ir kitų panašių objektų apšildymui. Katilo galia, priklausomai nuo jo tipo, yra nuo 20 iki 35 kW. Ka­tilai skirti kūrenimui juodąja anglimi. Kaip alternatyvų kurą galima naudoti malkas (iki 330 mm ilgio), rudą ir juodą didesnio dydžio gabalinę anglį, rudos anglies ir medienos briketus. Katilas neskirtas kūrenti pjuvenomis arba smulkiomis medžio drožlėmis. Šias medžio atliekas galite naudoti tik labai mažais kiekiais kartu su malkomis, maksimaliai 10 %. 

Techninis aprašymas:
Ka­tilai skirti kūrenimui juodąja anglimi. Kūrenama dujų generacijos principu naudojant ištraukiamajį ventiliatorių. Katilų korpusas yra pagamintas iš 3 - 6 mm storio suvirintų plieno lakštų.
Čekų firma ATMOS yra viena iš stambiausių katilų, kūrenamų anglimis ir mediena gamintojų Europoje. Asortimente generatoriniai dujų katilai medienai nuo 14 iki 100kW, anglims ir medienai nuo 18 iki 50kW. Tai aukšto funkcionalumo ir kokybės kieto kuro katilai.
 
Kieto kuro katilo Atmos AC 25 S privalumai:
Katiluose deginama aukštoje temperatūroje generuojant dujas. Taip yra sutaupomi degalai ir išlaikomas ekologinis darbo procesas. Katilai turi pirminį ir cirkuliuojantį orą įkaitintą aukštoje temperatūroje, o tai reiškia, kad degimas pasižymi karšta, stabilia ir pastovios kokybės liepsna. Visi katilai yra aprūpinti aušinimo įrengimu, kuris saugo nuo perkaitinimo.

Techniniai duomenys
Aukštis1360 mm
Dūmtraukio diametras152 mm
Garantija3 metai
Gylis1045mm
Kilmės šalisČekija
Kūro rūšisAnglis, malkos, briketai
Maksimalus malkų ilgis330 mm
Naudingumo koeficientas85%
Plotis590 mm
Vandens tūris katile64 l.
Galia35 KW

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nemokamo pristatymo galimybė

Nemokamas pristatymas perkantiems  daugiau

  • Gamintojas: Atmos
  • Prekės kodas: Atmos AC35S
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 2220.00€
  • 1554.00€

Žymos: Kieto kuro katilas Atmos AC35S su avariniu aušinimu ir ištraukiamu ventiliatoriumi