Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Rekuperatoriai Mitsubishi

Rekuperatoriai Mitsubishi

LOSSNAY REKUPERACINĖ SISTEMA

Sienininiai įrenginiai Lossnay VL-CZPVU  atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus rekuperacinėms sistemoms. Vėdinant šalinamas užterštas oras ir tiekiamas šviežias oras, kuris žmonėms gyvybiškai būtinas. Taip užtikrinamos higieniškos ir komfortiškos darbo bei gyvenimo sąlygos
EFEKTYVUMAS

Patalpų vidaus oro kokybė optimizuojama dėka šilumokaityje vykstančių temperatūros ir drėgmės mainų. Vėdinant šalinamas užterštas oras ir tiekiamas šviežias oras, kuris žmonėms yra gyvybiškai būtinas. Temperatūros mainų efektyvumas yra 90% - rekuperatorius tinkamas A++ klasės namams.


ŠVARUS ORAS

Kokybiškam orui namuose įtakos turi net ir mažiausios vėdinimo sistemos dalys, tokios, kaip rekuperatoriaus filtrai, kurie yra tiesiogiai atsakingi uz kokybišką patalpų oro išvalymą. Tiek vaikai, tiek suaugusieji yra jautrūs neigiamam užterštos aplinkos poveikiui. Ventiliacija sumažina dulkių ir kitų mikroskopinių dalelių kiekį kambariuose ir darbo patalpose, taip sukuriama higieniška aplinka.


FILTRAI


Rekuperatorius turi tris filtrų dėklus:

  • Oro tiekimo filtrui;
  • Oro šalinimo filtrui;
  • Papildomai pasirenkamam filtrui.


BYPASS FUNKCIJA

Rekuperatorius turi Bypass funkciją - pagal nustatytas temperatūrų reikšmes automatiškai uždaro viduje esantį šilumokaitį ir atidaro oro apėjimo kanalą. Tokiu būdu yra sustabdomas šilto oro tiekimas į patalpas, kai to nereikia. Bypass funkcija naudojama vasaros naktimis, kai per dieną patalpa įkaista, o vakare oras atvėsta. Lauke orui tapus vėsesniam nei viduje, rekuperatorius automatiškai į vidų ima tiekti gaivų, prafiltruotą lauko temperatūros orą - tai išmanu ir komfortiška.


DEŠININIS ARBA KAIRINIS IŠPILDYMAS

Įrenginyje yra galimybė oro padavimą jungti arba iš kairės arba iš dešinės pusės, dėl to ortakių prijungimas prie įrenginio yra dar paprastesnis.


VALDYMAS

Valdymo pultelis turi šviečiantį skystųių kristalų ekraną, juo naudotis patogu ir paprasta. Lankstesnės programavimo galimybės įgalina optimalesnį vėdinimo sistemos darbą mažesnėmis elektros sąnaudomis. Pultelį galima montuoti ir  ant sienos.


NUOTOLINIS VALDYMAS

VL-250/350 įrenginius yra galimybė valdyti nuotolinio valdymo sąsaja MAC-567/F-E. Mitsubishi Electric MELCloud programėlė leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte - ar gulėtumėte ant sofas, ar keliautumėte toli nuo namų.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Rekuperatorius Mitsubishi Electric Lossnay VL-350CZPVU

Rekuperatorius Mitsubishi Electric Lossnay VL-350CZPVUKokybiškas vèdinimas - nauda ne tik gyventojam..

2425.00€