Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Daugiasluoksnis vamzdis Henco

Daugiasluoksnis vamzdis Henco

Plastmasiniai vamzdžiai (polietileniniai (PE), polibutileniniai (PB), polipropileniniai (PP), polivinilchloridiniai (PVC) ir kt.) minėtų trūkumų neturėjo. Tačiau su jais iškildavo kitų problemų. Svarbiausia iš jų - didelis temperatūrinio išsiplėtimo (pailgėjimo) koeficientas. Tai reiškia, kad reikia numatyti įvairias kompensavimo priemones, kitaip vamzdžiai išsiraito kaip jūros bangos. Naudojant šiuos vamzdžius šildymui, į vandenį iš oro per vamzdžio sienelę patenka deguonis, skatinantis šildymo prietaisų ir įrenginių koroziją. Tiesa, ši problema buvo išspręsta, vamzdžių sienelių išorinį paviršių padengiant specialios plastmasės sluoksniu, iki minimumo sumažinantį deguonies patekimą į vandenį. Dėl pačios plastmasės medžiagos savybių neįmanoma visiškai sustabdyti deguonies prasiskverbimo, kitaip gauta medžiaga bus nebe plastmasinė. Blogybė ta, kad minėto deguonį stabdančio (antidifuzinio) sluoksnio panaudojimas gerokai pabrangina vamzdį. Darbo ir laiko sąnaudos, montuojant plastmasinius vamzdžius gerokai mažesnės, palyginus su plieniniais. Plastmasinių vamzdžių montavimo būdai yra trys - suvirinant (lydymosi temperatūra santykinai žema), suklijuojant ir prijungiant įvairiomis jungtimis, prieš tai išlankstytus ir pritvirtintus vamzdžius. Pirmuoju atveju darbo imlumas didžiausias, trečiuoju - mažiausias. Vienas trūkumas, kad lankstūs plastmasiniai vamzdžiai, juos sulenkus, stengiasi grįžti į pradinę padėtį, todėl juos reikia stipriai pritvirtinti. Be to, negalima jų sulenkti staigiu kampu, tenka naudoti įvairias jungiamąsias dalis.

Palyginus neseniai, tik prieš porą dešimtmečių bendrasis techninis progresas leido patikimai ir pigiai sujungti metalą su plastmase. Taip atsirado daugiasluoksniai vamzdžiai, suderinantys savyje geriausias metalo ir plastmasės savybes. Norime Jums pristatyti vieną iš geriausių šios rūšies vamzdžių – „HENCO“.

Nors gamykla „HENCO INDUSTRIES N.V.“ palyginus, jaunas gamintojas, tačiau turi savo privalumų. Buvo atidžiai išnagrinėta kitų panašių gamyklų patirtis, naudojama įranga, technologiniai procesai. Naujoje gamykloje sumontuota pati pažangiausia ir našiausia gamybos įranga. Nuo pat pradžių vamzdžio kokybei buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Visos čia paminėtos prielaidos (ir daugybė kitų, neišvardintų technologinių plonybių) sudarė sąlygas atsirasti Europos rinkoje naujam aukštos kokybės ir pigesniam daugiasluoksniam vamzdžiui.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Daugiasluoksnis vamzdis d16x2 HENCO

Daugiasluoksnis vamzdis d16x2 HENCOLyginant su metaliniais vamzdžiais daugiasluoksnis vamzdis HENC..

1.74€ 1.16€

Daugiasluoksnis vamzdis d18x2 HENCO

Daugiasluoksnis vamzdis d18x2 HENCOLyginant su metaliniais vamzdžiais daugiasluoksnis vamzdis HENC..

1.90€ 1.27€

Daugiasluoksnis vamzdis d20x2 HENCO

Daugiasluoksnis vamzdis d20x2 HENCOLyginant su metaliniais vamzdžiais daugiasluoksnis vamzdis HENC..

2.20€ 1.45€

Daugiasluoksnis vamzdis d26x3 HENCO

Daugiasluoksnis vamzdis d26x3 HENCOLyginant su metaliniais vamzdžiais daugiasluoksnis vamzdis HENC..

4.87€ 3.39€

Daugiasluoksnis vamzdis d32x3 HENCO

Daugiasluoksnis vamzdis d32x3 HENCOLyginant su metaliniais vamzdžiais daugiasluoksnis vamzdis HENC..

7.69€ 5.41€