Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Uponor PE RT-AL PE RT daugiasluoksnis vamzdis

Uponor PE RT-AL PE RT daugiasluoksnis vamzdis
 

Uponor įvykdo pažadus
Žmonės vis daugiau rūpinasi aplinka, kurioje dirba ir gy- vena – nepriklausomai nuo to, ar tai darbo aplinka, savi namai, ar visuomeninės vietos. Standartai ir stiliai keičia- si, o tuo pačiu keičiasi ir žmonių poreikiai. Siekiant rasti tinkamas sistemas ir paslaugas, atitinkančias naujus po- reikius, vis svarbiau žinoti, į ką kreiptis ir kuo pasitikėti!
Bendradarbiaujant su Uponor, jūsų partneriai bus profe- sionalai, žinantys, kaip įvykdyti jūsų pageidavimus. Mes glaudžiai bendradarbiausime su jumis ir žinosime jūsų poreikius. Mes norime duoti jums daugiau bei pasiūlyti kai ką specialaus – viską, kas padidins jūsų verslo sėkmę.
Šiame vis sudėtingesniame pasaulyje mes esame geriausias pasirinkimas.
Uponor suvienija plastikinių ir kompozitinių vamzdžių sistemų pradininkų patirtį.
Uponor kompozitinių (MLC) vamzdžių sistema
Uponor, gaminanti daugiau kaip 100 milijonų metrų vamzdžių bei daugelį milijonų įvairiausių jungčių per metus, tiekia rinkai plataus asortimento Uponor MLC sistemą daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje – tai pa- tvirtina dabartinę pirmaujančią Uponor padėtį naujų technologijų srityje. Pagrindinė Uponor sėkmės priežastis yra greitas ir lankstus reagavimas į rinkos po- reikius bei neprilygstamų kokybės, patikimumo, eksplo- atacinių savybių bei asortimento apimties gaminių tieki- mas – visi gaminiai sukurti, išvystyti ir pagaminti toje pačioje patikimoje kompanijoje.
Mūsų klientai naudojasi privalumais, kuriuos suteikia patogūs ir patikimi sprendimai, pritaikyti plačiam vamz- dynų sistemų asortimentui. Visi Uponor gaminiai tiekia- mi ilgą laiką, tai kalba apie patikimumą. Aukščiausia ko- kybė, nepriekaištingos eksploatacinės savybės ir gami- nių ekologiškumas yra pagrindiniai tikslai naujų gaminių kūrimo procese. Sistema sudaryta iš mūsų įmonėje pa- gamintų kompozitinių vamzdžių ir įvairiausių jungčių, kruopščiai suderintų tarpusavyje. Sistema papildyta rei- kiamais priedais ir modernių įrankių asortimentu – jūs gaunate viską iš vienų rankų.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

PE RT - AL - PE RT vamzdis D16 UPONOR, rulone

PE RT - AL - PE RT vamzdis D16 UPONOR, rulone Uponor plastikiniams ir daugiasluoksniams vamzdžiams ..

3.00€ 1.29€

PE RT - AL - PE RT vamzdis D20 UPONOR, rulone

PE RT - AL - PE RT vamzdis D20 UPONOR, rulone Uponor plastikiniams ir daugiasluoksniams vamzdžiams ..

3.89€ 2.25€

PE RT - AL - PE RT vamzdis D25 UPONOR, rulone

PE RT - AL - PE RT vamzdis D25 UPONOR, rulone Uponor plastikiniams ir daugiasluoksniams vamzdžiams ..

6.79€ 4.49€

PE RT - AL - PE RT vamzdis D32 UPONOR, rulone

PE RT - AL - PE RT vamzdis D32 UPONOR, rulone Uponor plastikiniams ir daugiasluoksniams vamzdžiams ..

11.00€ 6.89€