Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Magnaplast kanalizacijos vamzdžiai ir fitingai

Magnaplast kanalizacijos vamzdžiai ir fitingai


VIDAUS NUOTEKŲ SISTEMA HT PLUS            
 

 
 
„HTplus” – tai naujos kartos nuotekų vamzdžių sistema, skirta buitinių nuotekų ir lietaus vandens šalinimui pastato viduje.
 
 
„HTplus” sistema yra gaminama iš patobulintos formulės plastiko, naudojant polipropileną ir natūralias sudėtines dalis. Stabilizuotas, karščiui atsparus plastikas, iš kurio yra gaminama sistema, pasižymi ypač dideliu atsparumu įvairiems poveikiams, įskaitant agresyvių cheminių medžiagų ir aukštos bei žemos temperatūros nuotekų poveikį. Vamzdžiai ir fasoninės dalys gali atlaikyti ilgalaikį karšto vandens srautą, todėl yra naudojami buityje ir visur, kur reikia pašalinti aukštos temperatūros nuotekas.
 
 
 
 
 
 
„HTplus” sistemos savybės:
• Vamzdžiai ir fasoninės dalys yra vieno sluoksnio, vientiso sienelių skerspjūvio, pagaminti naudojant patobulintos sudėties žaliavas.
• Sumažintas triukšmingumas – bandymas pagal standartų DIN 12056 ir DIN EN 1986-100 reikalavimus, atliktas Štutgarto Fraunhofer statybos fizikos institute, Vokietijoje, patvirtino, kad triukšmo lygis siekia ne daugiau 26 dB (A).
• Didelis tikslumas - lygus vamzdžių ir fasoninių dalių paviršius leidžia išvengti nuosėdų kaupimosi ant vamzdžių sienelių.
• 100% perdirbami vamzdžiai ir fasoninės dalys.
• Paprastos ir patikimos vamzdžių ir fasoninių dalių jungtys yra su gamykloje sumontuotomis tarpinėmis.
• Paprastas ir greitas surinkimas – mažas svoris ir ilgio skalė ant vamzdžių.
• Tvirtinimas laikikliais su gumine tarpine arba standartiniais plastikiniais laikikliais.
• Platus vamzdžių ir fasoninių dalių pasirinkimas: skersmuo nuo DN 32 iki DN 160 mm, įskaitant specialių formų detales, tokias kaip pravalos, keturšakiai, jungtys su ketaus vamzdžiais.
• Suderinamumas su kitomis vidaus nuotekų sistemomis.

Prekiaujame Vidaus kanalizacijos vamzdžiais Magnaplast. Galime pasiūlyti lanksčias nuolaidas šiai produkcijai. Daugiau informacijos apie prekiu kainas teiraukitės tel : +37060777297 arba el.paštu : info@santechnikapigiau.lt

Šioje kategorijoje prekių nėra.