Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Plieninis cinkuotas presuojamas vamzdis 28x1,5

Plieninis cinkuotas presuojamas vamzdis 28x1,5

Plieninis cinkuotas presuojamas vamzdis 28x1,5

KAN-therm Inox – tai kompleksinė, šiuolaikinė plieninė santechninė sistema, susidedanti iš preciziškų vamzdžių ir jungčių, pagamintų iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kurių skersmuo yra 15-168,3 mm. Sistema yra skirta montuoti vidaus šildymo, vėsinimo, geriamojo vandens, hidrantų ir technologines sistemas. Sistemos montavimas atliekamas greitu ir paprastu metodu „Press“ t. y. užpresuojant jungtis ant vamzdžio. Sujungimų sandarumą užtikrina specialios tarpinės (O-Ring), pagamintos iš aukštoms temperatūroms atsparaus kaučiuko, ir tritaškė „M“ profilio užspaudimo sistema, garantuojanti ilgametį ir patikimą eksploatavimą.
Sistemos KAN-therm Inox privalumai: greitas ir patikimas sistemos montavimas be atviros ugnies naudojimo, platus skirtingo skersmens vamzdžių ir jungčių asortimentas – nuo 15 iki 168,3 mm, platus darbinės temperatūros diapazonas nuo -35°C iki 130°C, atsparumas aukštam slėgiui, iki 16 barų, mažas pasipriešinimas vamzdžiuose ir jungtyse galimybė naudoti su plastikinėmis sistemomis KAN-therm, nedidelis vamzdžių ir jungčių svoris, mechaninis atsparumas,  montuojant ir eksploatuojant, nėra užsidegimo rizikos (degumo klasė A), sumuontuotos sistemos yra labai estetiškos, neužpresuotų sujungimų signalizavimo sistema.

Pakuotėje - 6 m.

Techniniai duomenys
Darbinė temperatūra -35°C iki 130°C
Diametras 28
Maksimalus slėgis 16 bar

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nemokamo pristatymo galimybė

Nemokamas pristatymas perkantiems  daugiau

  • Prekės kodas: Plieninis cinkuotas presuojamas vamzdis 28x1,5
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.77€

Žymos: Plieninis cinkuotas presuojamas vamzdis 28x1, 5