Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Vandens valymo sistemos "RO"

Vandens valymo sistemos "RO"

Atbulinis Osmosas (Reverse Osmosis) - vandens filtravimas pagrįstas vandens filtravimu  panaudojant specialią membraną. Membrana praleidžia vandenį, bet nepraleidžia vandenyje ištirpusių  cheminių elementų ir teršalų. Buitinė RO sistema yra pritaikyta sumontuoti virtuvės spintelėje po kriaukle ir sukomplektuota su visomis pajungimui reikalingomis medžiagomis.

Kas yra atvirkštinis osmosas? Osmosas- natūralus gamtos reiškinys. Šis procesas vyksta tarp visų gyvųjų organizmų, nes jie apsupti pusiau laidžiomis plėvelėmis. Tarp dviejų skirtingų skysčių koncentracijų esanti pusiau laidi plėvelė-membrana, praleidžia mažesnės koncentracijos skystį-tirpiklį į didesnės koncentracijos tirpalą. Membrana praleidžia tik tirpiklį t.y. tik gryną vandenį.

Atbulinio osmoso sistema išvalo vandenį nuo: Chloro > 97%; radioaktyvių elementų >90%; kalcio ir magnio >96%; naftos produktų >98%; nitratų ir nitritų >83%; aromatinių angliavandenių >98%; sunkiųjų elementų >97%; bakterijų >99%.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Filtravimo sistema "RO - 5"

RO sistemos  TECHNOLOGINIO PROCESO APRAŠYMAS ​Nuotraukoje matomas vaizdas gali šiek tiek skirt..

239.00€ 155.35€

Filtravimo sistema "RO - 6"

RO sistemos  TECHNOLOGINIO PROCESO APRAŠYMAS ​Nuotraukoje matomas vaizdas gali šiek tiek skirt..

269.00€ 174.85€

Filtravimo sistema "RO - 7" -35% Laikinai nėra

Filtravimo sistema "RO - 7"

AQUA DROP MOLEKULINIO VANDENS VALYMO SISTEMA JŪSŲ VIRTUVEI Vanduo, kuris patenka vartotojui, yra pr..

299.00€ 194.35€