Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Wavin Flexius polibutileno vamzdis 16mm sildomoms grindims

-37% Laikinai nėra Wavin Flexius polibutileno vamzdis 16mm sildomoms grindims

Naujos kartos Wavin FLEXIUS PB vamzdis išlaiko visas geriausias PB vamzdžių technines savybes, tačiau yra dar lankstesnis.  

Wavin FLEXIUS PB vamzdį sudaro vidinis ir išorinis polibutileno (PB) sluoksniai bei tarp jų esantis deguonies barjero (EVOH) sluoksnis.

Sluoksniai tarpusavyje sujungti klijais. Nuo daugelio kitų plastikinių vamzdžių, turinčių deguonies barjero sluoksnį išorėje, Wavin FLEXIUS PB vamzdis skiriasi tuo, kad deguonies barjero sluoksnis yra paslėptas vamzdžio viduryje, todėl jo pažeisti neįmanoma. Wavin FLEXIUS PB vamzdis atitinka europinio standarto LST EN ISO 21003, kuris patvirtintas Lietuvos standartizacijos departamento prie LR aplinkos ministerijos, reikalavimus.

Wavin FLEXIUS PB vamzdžiai idealiai patogūs išvynioti ir montuoti - išvyniojant vamzdžiai neišlaiko spiralės formos (t. y. išvyniojant lieka tiesūs ir nepraranda lankstumo). Vamzdžiai ypatingai lengvai montuojami net ir esant žemai aplinkos temperatūrai.

Wavin FLEXIUS PB vamzdžiai vyniojami pagal „straight coil" technologiją, naudojant „SmartPackTM" pakuotę. Tai reiškia, kad vamzdžiai yra suvynioti į ritę taisyklingai (PE-X, PE-RT vamzdžiai paprastai susukami į ritę netaisyklingai ir išvyniojami tik specialių išvyniojimo įrenginių pagalba). Prie kiekvienos vamzdžio rites pakuotės yra priklijuotas peiliukas, kuriuo galima greitai ir patogiai praverti vamzdžio pakuotę be kitų priemonių.

Vamzdžio kiekis rulone : 60 , 80 , 100 , 200 ir 500metrų

Techniniai duomenys
Diametras16

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nemokamo pristatymo galimybė

Nemokamas pristatymas perkantiems  daugiau

  • Gamintojas: Wavin
  • Prekės kodas: Wavin PB 16
  • Prieinamumas: Laikinai nėra
  • 1.69€
  • 1.06€
Šios prekės minimalus perkamas kiekis yra: 60

Žymos: Wavin Flexius polibutileno vamzdis 16mm sildomoms grindims, wavin pb vamzdis, wavin pb kaina, wavin grindu vamzdis, wavin grindu sildymo vamzdis, wavin pb akcija, wavin pb pigiau

Plokštiniai radiatoriai su konvekciniais elementais ir įtaisytu termostatiniu vožtuvu, &scaro..
219.86€ 140.71€
Reguliuojamas kolektorius su debitomačiais .Nerūdijančio plieno kolektoriai su grįžtamo srauto r..
144.24€ 69.24€
Jungtis prie kolektoriaus atšakų Wavin PB vamzdžiui D16..
4.05€ 2.55€
Radiatorių prijungimo mazgas kampinis DN 20, eurokonusasH tipo ventilio pagalba kiekvieną radiator..
11.58€ 9.27€