Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus SLAPUKAI

Wanas kanalinis adiabatinis oro drėkintuvas UMECTO 1300 UNI

-17% Wanas kanalinis adiabatinis oro drėkintuvas UMECTO 1300 UNI

Wanas kanalinis adiabatinis oro drėkintuvas UMECTO 1300 UNI


Žema oro drėgmė (ypač šildymo laikotarpiu) daugiausia turi įtakos kvėpavimo takų sudirginimui ir akių bei odos išdžiūvimui, o dėl to greičiau senėja oda bei yra pažeidžiama. Tinkama drėgmė riboja polinkį infekcijoms, yra palanki alergiją turintiems žmonėms bei teigiamai veikia imuninę sistemą. Sausas oras yra nuovargio priežastis, sunku susikoncentruoti, kyla problemos su miegu. Šiuos negalavimus ypač jaučia maži vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės.


Gamintojas - Wanas, Lenkija

Prekė - kanalinis adiabatinis oro drėkintuvas

Maksimalus įrenginio našumas iki 1300 m3/val.

Montavimas - pakabinamas

Montavimo pusė - universalus

Energijos suvartojimas - 15 W

Ortakių diametras - 315 mm

Šildytuvo galia - 2000 W

Nominalus vandens sunaudojimas - 5,6 l/val.

Aukštis - 824,4 mm

Plotis - 455 mm

Gylis - 452,2 mm

Svoris - 36 kg

Komplektacijoje belaidis kambario dregmės jutiklis, kondensato sifonas ir kronštainas tvirtinimui prie sienos

Privalumai:


Komfortas - ribojamas dulkių ir alergenų kiekis, ženkliai sumažėja elektrostatinis reiškinys. Esant poreikiui antrinis šildytuvas papildomai šildo orą žiemą. (Yra galimybė vasaros laikotarpiu sumažinti temperatūrą pastate).

Įtaka aplinkai - atitinkamas drėgmės lygis teigiamai veikia medinių baldų ar parketo išvaizdą ir ilgaamžiškumą, naudingas augalams ir gyvūnams.

Kompaktiškas dizainas - du įrenginiai viename. Drėkintuvą su antriniu šildytuvu tereikia prijungti prie WANAS rekuperatoriaus valdiklio bei prie vandentiekio ir kanalizacijos.

Higieniška sistema - šildymo kilimėlio skalavimo sistema - kalcio junginiai bei nešvarumai iš oro ir vandens nepatenka į patalpą, automatiškai kaskart pašalinami į kanalizaciją. Lengva prieiga valymui. Nėra oro sustojimo.

Energijos vartojimo efektyvumas - tai energiją taupantis įrenginys, veikimas paremtas natūraliu (adiabatiniu) vandens garinimo procesu, dėl to sunaudojama mažai energijos. Išmanioji valdymo sistema užtikrina mažą energijos kiekio sunaudojimą dėl antrinio šildytuvo, kuris įsijungia tik esant poreikiui.

Paprastas valdymas – įrenginys valdomas valdikliu, kurį standartiškai turi kiekvienas WANAS rekuperatorius. Tai visiškai automatinis įrenginys.

Tylus darbas – įrenginys neskleidžia garso į aplinką. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nemokamo pristatymo galimybė

Nemokamas pristatymas perkantiems  daugiau

  • Gamintojas: Wanas
  • Prekės kodas: Oro drėkintuvas UMECTO 1300 UNI
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1509.00€
  • 1249.00€

Žymos: Wanas kanalinis adiabatinis oro drėkintuvas UMECTO 1300 UNI. vokiškas rekuperatorius, internetu pigiau, rekuperatoriaus kaina, rekuperatoriai pigiau, rekuperatorius kaunas, Zehnder rekupratorius pigiau, kokybiski rekuperatoriai pigiau